Diyarbakır’da 3 bina yıkıldı

Diyarbakır’da 3 bina yıkıldı

ALTUN’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN  GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

ALTUN’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

SU ZAMMINA TEPKİ

SU ZAMMINA TEPKİ

SU TAHLİYESİ UYARISI!

SU TAHLİYESİ UYARISI!

KADINLARA ÖRNEK OLACAK DAVRANIŞ

KADINLARA ÖRNEK OLACAK DAVRANIŞ

4 Milyon Kişi Demokrasiye Sahip Çıkmak İçin Yenikapı’da!

yer-kirmizi-gok-beyaz-4-milyon-kisi-demokrasiye-8680256_x_6456_300Yenikapı’daki miting için vatandaşlar alanı tıklım tıklım doldurdu. Mehter gösterisiyle başlayan mitingde, parti liderleri sırayla konuşma yapıyor.

Yer Kırmızı, Gök Beyaz! 4 Milyon Kişi Demokrasiye Sahip Çıkmak İçin Yenikapı’da!

Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” için vatandaşlar alanı tıklım tıklım doldurdu. Yaklaşık 4 milyon kişinin katıldığı mitingde neredeyse iğne atılsa yere düşülmeyecek durumda.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katıldığı ilk miting olma özelliğine sahip “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Miting alanına kurulan 60 metrelik sahnenin iki tarafına Türk bayrağı ile Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dev posterleri asıldı.

Yenikapı’da metro istasyonunun duvarlarına darbe şehitlerinin fotoğrafları asıldı. Yenikapı’daki miting alanında ise ‘Türk bayrağı dışında bayrak açmayın, kurallara aykırı döviz ve flama taşımayın’ anonsu yapılıyor. Öte yandan TRT, mitingi 7 dilde yayınlıyor.

KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz