Amedspor’da Eskişehirspor mesaisi sürüyor

TFF 2.LİG Beyaz Grup Takımlarından Amedspor  Hafta  sonu  deplasmanda oynayacağı  Ligin 24 haftasında  Eskişehirspor  Hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik  direktör Aykan Atik  yönetiminde  Şehmuz  Özer Tesislerinde yaptığı  Antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan  Çalışma, 5’e 2 top kapma, pas ve pres  iledevam etti. Ardından pas çalışması yapan Futbolcular  Antrenmanın  son bölümde ise yarım sahada çift kale maç yaparak Antremanı  sonlandırdı.

Her İki Takım Açısında  Zorlu Bir Karşılaşma Olacak

Amed Sportif Futbol Kulübü Başkanı  Selahattin  Yıldırım ,yaptığı  açıklamada deplasmanda oynayacağımız  Eskişehirspor maçı her iki  Takım açısında zorlu bir karşılaşma olacak. Bizim amacımız oradan puan ve puanlarla  dönmektir. bunun için Futbolcularımız Antremanda hırslı olmaları bizleri sevindiriyor.   Ligin İkinci yarının ilk haftasında  deplasmanda oynadığımız.  Yıldırım, “Gönlümüzden 3 puan geçiyor. Hocamız kazanmak için takımı  en iyi şekilde hazırlıyor. İnşallah istediğimiz sonucu alarak Diyarbakır’a döneriz.” değerlendirmesinde bulundu.

Teknik  direktör  Aykan  Atık ise ,Deplasmanda oynayacağımız Eskişehirspor puan Cetvelin Aşagısında bulunuyor. Saha ve seyirci Avantajını iyi kullanmak isteyecek. Biz Hazırlıklarımızı galibiyet Üzerine yapıyoruz. Bunda kimsenin şüphesi olmasın.Uşakspor ifadesini kullandı.

Hedefimiz   Galibiyettir

 Amed Sportif  Takımın  Futbolcusu  Mansur Çalar ise , Eskişehirspor karşısında güzel bir skor almak istiyoruz. Çünkü  sahada iyi  mücadele etmemiz lazım. Hedefimiz  Galibiyettir. ” dedi.