Amedspor’da ikinci Atik dönemi

TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Amedspor, Mesut Toros’tan boşalan teknik direktörlük görevine daha önce takımı çalıştıran Aykan Atik’i getirdi.

Teknik direktör Mesut Toros ile geçen gün oynanan Türkiye Kupası 3’üncü tur maçında Tarsus İdman Yurdu’nu 3-2 mağlup etmesinin ardından yollarını ayırdı.

Teknik direktör arayışına giren Amedspor, geçen sezon takımı çalıştıran Ayhan Atik ile anlaştı. Kulüp yönetimi, deneyimli teknik direktör ile bir yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı.

Amedspor kulübü  tarafından yapılan açıklamada, “Yeni hocamız Aykan Atik için düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanı Selahattin Yıldırım ve Başkan Yardımcısı Ergin Başarı katıldı. Aykan’ın yardımcıları Osman Yalçın, Yunus Kara, Mehmet Akdemir ve Seyit Dinçdemir yapacak” ifadelerine yer verildi.

Amedspor Kulüp Başkanı  Selahattin  Aydın  yaptığı  açıklamada , “Geçen hafta  Teknik direktör Mesut Toros ve ekibiyle  görüşerek, karşılıklı sözleşmeyi fesh  ettik. Daha önce Amedspor’u çalıştırdığı Aykan Atik ile bir görüşme yaparak takımın başına getirdik. Bu şehri iyi tanıyan ve takımı da tanıyan hocamızın büyük katkıları olacağına inanıyorum.  2  hafta ligde maç oynamayacağız. Daha sonra ligin 13. haftasında  sahamızda oynayacağımız Zonguldak kömürspor ile start vereceğiz. Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” dedi.