ANKARA DEMİRSPOR MESAİSİ BAŞLADI

TFF 2.Lig Beyaz Grup Takımlarından Amedsportif hafta içinde deplasmanda oynanması gereken Nazilli Belediyespor maçı yoğun Kar yağışı nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ertelendi.

Teknik  direktör Aykan Atik  yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından pas çalışması yapan Futbolcular  Antremanın  son bölümde ise yarım sahada çift kale maç yaptı.

Gönlümüzde 3 puan Geçiyor

Amed Sportif Futbol Kulübü 2.Başkanı  Ergin Başarı, yaptığı  açıklamada.  Hafta  sonu  sahamızda oynayacağımız.  Ankara Demirspor maçına galibiyetle  başlamak istiyoruz. onun için Hazırlıklarımızı Sürdürüyoruz. takımımıza güveniyoruz.  Başarı, “Gönlümüzden 3 puan geçiyor. İnşallah alırız. İyi hazırlanıyoruz.  Futbolcularımız oldukça inançlı. Hocamız kazanmak için takımı  en iyi şekilde hazırlıyor. İnşallah bu hafta sahamızda  hakem Faciası yaşamak istemiyoruz. bizim amacımız sahada iyi mücadele etmek .” değerlendirmesinde bulundu.

Atik: Hakem Faciası Yaşadık

Geçen hafta  kendi sahasında  alınan 1 puanın hiçbir  anlamı olmadığının  altını çizen teknik direktör  Aykan  Atik, “Rakibimizin karşısında özellikle maçın ilk yarısında güzel bir futbol ortaya koyarak net gol pozisyonları da bulduk. Ancak karşımıza bir hakem faciası yaşadık.eğer  galip  ayrılsaydık. Puan cetvelinde ikinci sırasına yerleşecektik. Ama olmadı engellendik” dedi.

Zor Bir Maç Bizi Bekliyor

Bu hafta kendi sahasında ligin güçlü takımlarından Ankara Demirspor’u ağırlayacaklarını da kaydeden Atik, “Bu maçta tüm Amedspor camiasının tek yürek olup statta yerlerini alarak takımımızı desteklemeleri gerekiyor. Zor bir maç bizi bekliyor. Kazanıp hedefimizi üst sıralar olarak belirlememiz gerekiyor. Çok heyecanlı ve güzel bir maç olacağını tahmin ediyorum” diye konuştu.