ALTUN’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN  GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

ALTUN’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

SU ZAMMINA TEPKİ

SU ZAMMINA TEPKİ

SU TAHLİYESİ UYARISI!

SU TAHLİYESİ UYARISI!

KADINLARA ÖRNEK OLACAK DAVRANIŞ

KADINLARA ÖRNEK OLACAK DAVRANIŞ

ZENGİNDEN ALIP FAKİRE VERİYOR

ZENGİNDEN ALIP FAKİRE VERİYOR

ANKET SONUÇLARI UYGULANMAYA BAŞLANDI
    • 28 Şubat 2017 - 18:24:24

img_1224_800x533

Şaban YILMAZ

Lice Belediye Başkan Vekili Sinan Başak’ın göreve geldikten sonra Lice Halkının istek ve sorunlarını tespit etmek ve en kısa sürede çözüm üretebilmek amacı ile yapmış olduğu anket çalışması sona erdi.

Yapılan ankete göre Lice Halkının istekleri maddeler halinde çıkartıldı. Talepler incelendiğinde özellikle altyapı ve çevre düzenlemesi konusundaki isteklerin  gerçekleştirilmesi için acil uygulama eylem planı hazırlandı.

img_1240_800x533

img_1248_800x533

img_1230_800x533

Lice halkına en iyi hizmeti en hızlı şekilde verebilmek amacı ile yapılan değerlendirmelerde, ilk etapta özellikle çarşı esnafının ve merkezde ikamet eden vatandaşların muzdarip oldukları kaldırım işgalleri ve hatalı park sorunun çözülmesi amacıyla belediye zabıta ekipleri ile trafik polislerince uygulama yapıldı. Yapılan uygulamada yaya geçişini engelleyecek şekilde kaldırım işgali yapan esnaf ile yaya ve araç trafiğini tehlikeye düşürecek şekilde park eden araç sahipleri uyarılarak gereken yasal müeyideler uygulandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkan Vekili Sinan Başak, Lice halkının tüm istek ve önerilerinin profesyonel bir ekip tarafından değerlendirildiğini, devletin tüm kurum ve kuruluşları ile temaslar kurularak Lice’yi en kısa zamanda hakettiği yere getireceklerini söyledi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz