Bağlar Belediyespor İkinci Yarıya Hazırlanıyor

Bölgesel  Amatör Lig 1. Bölge 2. Grup  Takımlarından  Bağlar  Belediyespor  ikinci yarısının hazırlıklarını  Diyarbakır Seyrantepe  Spor Tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Cihan Çetin yönetiminde gerçekleştirilen idman, ısınma hareketleriyle başladı.Daha sonra top kapma, pas ve pres çalışması yapan futbolcular, dayanıklılık koşusu ve yarı sahada çift kale maçla antrenmanı tamamladı.

Çift Antremanla ikinci yarıya hazırlanıyoruz

Bağlar  Belediyeteknik  direktör  Cihan Çetin yaptığı  açıklamada , “Oldukça  çalışmalarımız iyi geçiyor. Özellikle havaların soğuk olması Efor açısından Çalışmalarımızı  etkiliyor. Gayet iyi bir ortam var. çift antrenmanla, İkinci yarıya hazırlanıyoruz” dedi.

Yeni bir Yapılanma İçerisine Girdik

Bağlar Belediyespor’un Teknik  direktörü Cihan Çetin ,yeni bir yapılanma içerisinde olduğunu ve yeni oyuncuların katılacağın belirten Çetin, “Geçtiğimiz sezondan aramızda olmayan birçok arkadaşımız var. Yeni bir yapılanma içerisine girdik. Bağlar  Belediyespor adına yeni bir oluşum var. Bu oluşumdan kuvvetli çıkacağımızı düşünüyorum. Sonuçta yönetim eksiklerimizi biliyor. Bu yönde Ara Transfer  çalışmalarımız  var.   hedefi olan bir  Bağlar  Belediyespor oluşturuyoruz” şeklinde konuştu.

Sahamızda Puan Ve Puanlar  Almak İstiyoruz

Cihan Çetin, son olarak, hedefimiz Lideri yakalamaktır, “ Ligin ikinci yarının ilk haftasında  sahamızda oynayacağımız  Silvan Belediyespor karşında puan ve puanlar  Almak istiyoruz. bu karşılaşmada  Bağlar Belediyespor  Taraftarlarını  yanımızda görmektir ” ifadesinde bulundu.