BAŞKAN ADAYI HALKLA İÇİÇE

AK Parti Lice ilçe Belediye Başkan Adayı Ethem Bahri Anlı, Licelilerle bir araya gelmeye devam ediyor

31 Mart mahalli idareler yerel seçimlerinde AK Partiden Lice Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Ethem Bahri Anlı seçim çalışmaları çerçevesinde ilçe merkezi ve kırsaldaki vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Lice ilçesine bağlı kırsal mahallelerden Kıpçak Mahallesine bağlı Hesena, Uzundere ve Kolan mezralarına bir ziyaret gerçekleştirildi. Mezra sakinlerinin sorun ve sıkıntılarının yerinde görüldüğü ziyaretlerin bir hayli verimli geçtiği gözlendi.

Sürekli Lice halkıyla bir araya gelen ve sorunlarını dinleyen, çözüm noktasında vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunan Başkan Adayı Anlı, ilçede yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi veriyor. Mahalle ve mezra buluşmaları ile birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunun yaşandığını kaydeden Anlı, “Daha önce ilçe genelinde vatandaşlarla hasbihal buluşmalarının yanı sıra yerel seçim çalışmaları çerçevesinde her gün farklı bir mahallede hemşerilerimizle birlikte oluyoruz. Yapacağımız hizmetlerimizi hemşerilerimize anlatıyoruz. Bu buluşmalarımız mahallelerimizin eksiklerinin yerinde tespit edilmesine ve sorunların çözümüne büyük katkı sağlıyor. Ak Parti olarak her kesimden ve her yaştan insanın görüş ve önerilerine önem veriyoruz” dedi.

Her gün ayrı bir mahalleyi ziyaret ederek, mahalle sakinleri ile birlikte hasbihal ettiklerini kaydeden Başkan Adayı Ethem Bahri Anlı, “Merkez ve kırsal mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde mezra sakinlerimizin sorun ve sıkıntılarını yerinde görebilme imkanını elde ediyoruz. Bu sıkıntıların çözüm noktasında fikir sahibi oluyoruz. Bu da bizi başarılı kılmada bir adım öne geçiriyor” dedi.

Lice Belediye Başkan adayı olarak seçim çalışmalarına hız verdiklerini belirten Belediye Başkan Adayı Anlı  “Hemşerilerimizle güzel bir sinerji yakaladık. Hemşerilerimizin fikirleriyle bize yol göstermelerini önemsedik. Farklı programlarla hemşerilerimizin hep yanında ve içinde olduk, onlarda sağ olsun bizi kendilerinden biri gibi görerek bizlerin yanında oldu. Samimiyet, içtenlik ve güler yüzle karşıladılar ve ev sahipliği yaptılar. Kırsal ve merkez mahallelerimizde hizmet için neler yapabiliriz düşüncesiyle hizmet ve çalışma planlarımızı yapıyoruz. Her mahalle için öncelikli ihtiyaç olan hizmeti tespit ediyoruz ve ona göre yol haritamızı çiziyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.