Diyarbakır’da 3 bina yıkıldı

Diyarbakır’da 3 bina yıkıldı

ALTUN’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN  GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

ALTUN’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

SU ZAMMINA TEPKİ

SU ZAMMINA TEPKİ

SU TAHLİYESİ UYARISI!

SU TAHLİYESİ UYARISI!

KADINLARA ÖRNEK OLACAK DAVRANIŞ

KADINLARA ÖRNEK OLACAK DAVRANIŞ

BAŞKAN BAŞAK’TAN SPORCULARA DESTEK
    • 17 Mart 2018 - 19:13:15

İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Diyarbakır’ın Lice Belediye Başkanlığına görevlendirilen Kaymakam Sinan Başak, ilçede gerçekleştirdiği hizmetlerle vatandaşların gönüllerinde taht kurarken, ilçedeki sporculara da desteğini sürdürüyor.

Lice Kaymakamı ve Belediye Başkanı Sinan Başak kapalı spor salonunun açılışında sporcularla bir araya geldi. Her yaşta ve her branşta sporu desteklediklerini ifade eden Başak, sporcularla voleybol oynadı. Kaymakam ve Belediye Başkanı Sinan Başak, daha önce çocuklara ve gençlere yönelik yaptığı çalışmalara bir yenisini ekledi. Başak, ilçede her yaşta sporcuya hizmet verecek olan fitnes salonu açılışını gerçekleştirerek hizmete açtı. Kurdele kesiminin ardından salonda incelemelerde bulunan Başak, yetkililerden bilgi aldı.

BAŞARILI SPORCULARA ÖDÜL

Açılış törenin arından kapalı spor salonuna geçen Kaymakam Başak, burada farklı spor dallarında başarı gösteren sporcularla bir araya geldi. Başarılı sporcularla tek tek ilgilenen Başak, sporculara çeşitli hediyeler verdi. Ödül dağıtımının ardından Başak, belediyenin desteğiyle yeni kurulan kız voleybol takımıyla voleybol oynadı. Müsabaka esnasında tribünleri dolduran başta çocuklar olmak üzere her yaşta spor sever tezahüratlarıyla takımlarına destek oldu.

İlçenin kalkınması ve gelişmesi için bugüne kadar çalışmalar yaptıklarını ve çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini ifade eden Başak, her yaşta ve her branşta sporu desteklerini ve anlamda yeni hizmete açılan fitnes salonunun hayırlı olması dileğinde bulundu.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz