BAŞKAN BEYOĞLU, ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ

AK Partili Bağlar Belediyesi, kentte yüksek oranlarda seyreden hava sıcaklığına rağmen ihtiyaç duyulan bölgelerde asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Bağcılar Mahallesi Ahmet Kaya Caddesi’nde  Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen çalışmaları ziyaret ederek incelemelerde bulunan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kendi imkanlarıyla ilçeye önemli hizmetler kazandırmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek hava koşullarının zorluğuna rağmen sahada başarılı işlere imza atan ekiplerin mücadelesini övdü. Beyoğlu,” Vatandaşlarımız bundan müsterih olsun. Bizde hizmet aşkı bitmez. Çünkü sayın cumhurbaşkanımızın ifadesiyle biz ayrım yapmadan bu millete sevdalıyız.” dedi.

AHMET KAYA CADDESİ’NDE BİR SOKAK DAHA ASFALTLANDI

Diyarbakır’da 40 derecenin üzerinde seyreden hava koşullarına rağmen sahadaki hizmet çalışmalarını aksatmayan Bağlar Belediyesi  Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni yerleşim yerlerinde ihtiyaç duyulan cadde ve sokakları asfaltlayarak ulaşım için konforlu hale getirmeye devam ediyor. Karacadağ bölgesinde kendi üretimi olan bazalt taşı asfaltıyla ilçeyi baştan başa güzelleştirerek yenileyen ekipler, son üç buçuk yılda asfaltlamada büyük başarı göstererek dikkatleri üzerine çekti. Yeni yapıların hızla yükselmeye devam ettiği Bağcılar Mahallesi’nde yeni inşa edilen bölgelerde asfaltlama yapan ekiplerin Bağcılar Mahallesi Ahmet Kaya Caddesi 1250.sokaktaki çalışmalarını Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da takip etti.

“SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN İFADESİYLE BİZ BU MİLLETE SEVDALIYIZ”

Ekiplerden bilgi alan Başkan Beyoğlu, çevredeki vatandaşlarla selamlaşarak yapılan hizmetler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Kışın sıkıntı yaşanmaması için yazın sıcak hava koşullarına rağmen belediyenin tüm imkanlarını seferber ederek çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Beyoğlu, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gerek kırsalda gerekse ilçe merkezinde büyük bir özveri ile görev yaptığını kaydetti. Beyoğlu,”Dışarı çıkmanın bile sıkıntı yarattığı bu hava koşullarında çalışmaları aksatmadan büyük bir gayretle çalışan fedakar arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Güzel işler yaptık, hizmetlerimizle öne çıktık. Çok şükür çok iyi bir noktadayız. Burada durmayacağız. Daha çok çalışacağız, daha çok hizmet üreteceğiz. Vatandaşlarımız bundan müsterih olsun. Bizde hizmet aşkı bitmez. Çünkü sayın cumhurbaşkanımızın ifadesiyle biz ayrım yapmadan bu millete sevdalıyız.” dedi.