BAŞKAN BEYOĞLU OTOBÜS DURAĞINDA VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Cuma namazı için gittiği semtte otobüs durağında bekleyen vatandaşlarla bir araya gelen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, sıcak havaya rağmen dakikalarca vatandaşları dinleyerek gönüllerini aldı.

Beyoğlu,”İletmiş olduğunuz her talep için gerekeni yapacağımızdan en ufak endişeniz olmasın.” dedi.

Cuma namazını her hafta ayrı bir semtte vatandaşlarla beraber kılan AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağcılar Mahallesi’nde inşaatı devam eden Sa’d Bin Ebu Vakas Camii’nde namaz sonrasında  bölgede yaşayan vatandaşları ve esnafı ziyaret etti.

Ziyarete otobüs durağında bekleyen vatandaşlarla yapılan buluşma damga vurdu.

Otobüs bekleyen vatandaşlarla sohbet ederek belediye hizmetleri konusunda mini bir söyleşi gerçekleştiren Beyoğlu, iletilen taleplerin vakit kaybedilmeden yerine getirilmesi için notlar alarak belediyenin ilgili birimlerine talimat verdi.

‘BİZDE SÖZ VERİP OYALAMAK YOK ‘

Beyoğlu, diğer kurumların sorumluluk  alanına giren taleplerin karşılanması için de bizzat gerekli görüşmeleri yapacağının sözünü vererek ,”bizde söz verip vatandaşımızı oyalama yok. Bu işlerin takipçisi olacağım ” değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Beyoğlu’nun sıcak havaya rağmen buraya kadar gelip halkla iç içe olmasını ve kendilerini dinleyerek çözüm üretmenin değerli bulduklarını dile getiren vatandaşlar bu tutumu nedeniyle duydukları memnuniyeti dile getirdi.