BAŞKAN BEYOĞLU’NDAN BERAT KANDİLİ MESAJI

“ÜLKEMİZİN SELAMETİ VE İNSANLIĞIN BARIŞI İÇİN DUA EDELİM”

İslam dünyası için manevi değeri yüksek olan gecelerden Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayınlayan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ülke ve dünya bazında zor bir dönemden geçtiklerine vurgu yaparak bol dua temennisinde bulundu.

İnsanlığın salgın hastalıklar, doğal afetler ve ülkeler arası anlaşmazlıkları nedeniyle  büyük  felaketlerle karşı karşıya olduğuna dikkat çeken Başkan Beyoğlu, bu kutlu gecenin bol dua ve ibadetle değerlendirilmesi gerektiğinin altını çizdi.

“BERAT GECESİ YAKLAŞAN RAMAZAN AYININ MÜJDECİSİDİR”

Berat Gecesi’nin feyzinin büyük olduğunu anlatan Beyoğlu,”Yüce rabbimiz  samimi duygularla edilen dua ve yakarışları kabul ettiğini buyuruyor.  İnsanlığın kurtuluşu, İslam alemi ve ülkemizin selameti için  bu geceyi bol dua ederek değerlendirelim.  Bu gece aynı zamanda yaklaşmakta olan Ramazan ayının müjdecisidir. Allah’ın rahmetinin yeri ve göğü kapladığı Berat Gecesinin; milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için kurtuluşa ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Ülkemizin birlik ve beraberliğinin pekişmesine vesile olması  duasıyla  gecemiz mübarek olsun.”diye konuştu.