BAŞKAN BEYOĞLU’NDAN LİCE ÇIKARMASI

Diyarbakır Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte Lice’nin Hezan (Kayacık( kırsal mahallesine çıkarma yaparak vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Beyoğlu,”Fırsay buldukça Diyarbakır’ımızın her köşesindeki kardeşlerimizi dinlemeye gidiyoruz ” değerlendirmesinde bulundu.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Pazar gününü memleketi Lice’de geçirdi.

Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte ilçeye gelen Başkan Beyoğlu, kırsal Hezan (Kayacık) Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek hem hasret giderdi, hem taleplerini dinledi.

Öncelikle Bağlar’a hizmet etmekle mükellef olduklarını belirten Beyoğlu, fırsat buldukça Diyarbakır’ın diğer yerleşim yerlerinde de vatandaşlarla bir araya gelmeye gayret ettiklerini söyledi.

“Millet Huzurlu Olursa Biz Mutlu Oluruz ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını vatandaşlara ileterek 2023 seçimlerinin önemine dikkat çeken Beyoğlu şöyle konuştu;”

Diyarbakır’ımızın her köşesinde yaşayan vatandaşlarımıza karşı kendimizi sorumlu hissediyoruz. Bugün de ata topraklarımızdaki kardeşlerimizi dinlemeye geldik.Sizlere hizmet etmekle mükellefiz. Her talebinizin başımızın üzerinde yeri var. Millet varsa biz varız. Millet huzurlu ise biz huzurlu oluruz.” (HABER MERKEZİ)