BAŞKAN KARAMEHMETOĞLU ÇOCUKLARIN NEŞESİNE ORTAK OLDU

Çermik’te  yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 14 yaş altı çocuklar, uzun bir aradan sonra ilk defa parklarda gönüllerince eğlendi.Çocukların neşesine Başkan Karamehmetoğlu’da ortak oldu.

Çermik’te çocuklar 1 Haziranda başlayan kontrollü normalleşme sayesinde çocuklar parklara, yeşil alanlara akın ederken, kimi çocuklar bisiklete bindi, kimisi de top oynayarak eğlendi.

Çermik  Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’da , ilçe merkezindeki parkları ziyaret ederek, parklarda eğlenen çocukların  sevincine ortak olarak  onlarla oyun oynadı. Çocukların uzun bir aradan sonra sokağa çıktıklarını ifade eden Başkan Karamehmetoğlu , devletimiz yeni tip korona virüs salgınına karşı önlemlerini almaya devam ediyor. Bizlerde her alanda devletimizin aldığı önlemleri uygulamaya devam ediyoruz. Çocuklarımız  uzun bir aradan sonra ilçemize kazandırdığımız parklarda gönüllerince  dışarıda eğlendiler. Bizlerde onların neşelerine neşe katmak için kendilerini ziyaret ederek,hijyen kurallarına uymalarını istedik “dedi.