Belediye Başkanından Maça Damga Vuran Takdirlik Hareketler

Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağlar Belediyespor ile Diyarbakırspor arasında oynanan Bölgesel Amatör Futbol Ligi karşılaşması öncesinde iki takımın soyunma odalarına giderek başarı diledi, centilmence mücadele ortaya koymaları yönünde telkinlerde bulundu. Beyoğlu, yarı finale kalan  Diyarbakırspor’un attığı golleri alkışlayıp tebrik ederek stadyumdan ayrıldı.

“SAHADA DİYARBAKIR’A YAKIŞANI YAPMALISINIZ “

Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde Diyarbakır’ın iki takımının karşı karşıya geldiği çeyrek final karşılaşmasına Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun takdir toplayan davranışları damga vurdu.

Maçtan önce iki takımın soyunma odalarına giden Beyoğlu,”Sonuç ne olursa olsun kazanan kentimiz olacak. İki takım da bizimdir. Kim kazanırsa onu alkışlarız. Bu maçın kaybedeni yoktur. Sahaya gerginlik , sertlik ve sportmenlik dışı hareketler istemiyoruz.  Öyle bir görüntü ortaya koyun ki izleyenler sizi takdir etsin ” diyerek dostluk ve centilmenlik mesajı verdi.

Başkan Beyoğlu, uzatmaya giden maçı 2-1 kazanarak Diyarbakırspor’un attığı golleri alkışladı, mücadelenin ardında da Yeşil-Kırmızılıları tebrik ederek 3.Lig yolunda başarılar diledi.

SOSYAL MEDYADA İLGİ UYANDIRDI

Beyoğlu, mütevazi imkanlarla kurulmasına rağmen bu aşamaya kadar gelen Bağlar Belediyespor’u da tebrik etti. Başkan Beyoğlu’nun yanı sıra Bağlar Belediyesi’nde sosyal medya hesaplarında Diyarbakırspor’u tebrik eden mesajlara yer verdi. Başkan Beyoğlu’nun davranışı ve mesajları sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı.