Haber Lice

Belediye ekipleri baharı karşılıyor

img_5777_640x427 img_5539_640x427 img_5778_640x427

Nihat İÇLİ

Baharın gelmesiyle birlikte ilçe belediyesi tarafından ağaç budama, çevre temizleme ve çevre kirliliği önleme çalışması başlatıldı.

Lice ilçesine kayyum olarak atandığı günden beri durmadan her gün yeni bir ilke imza atan ilçe kaymakamı ve belediye başkanı Sinan Başak, Lice halkı için gerekli refah ve huzur düzeyini sağlamak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Lice Belediyesi tarafından baharın gelmesiyle birlikte park ve çevre temizliği başlatıldı. Tüm hızıyla devam eden hizmetler bahçe ve çevre düzenlemesi yapmaktadır. İlçenin gelişen fiziki yapısı, meydana çıkan çevre kirliliğini önlemek, toplumsal yaşam alanlarında yapıların yeşille bütünleşmesi için belediye fen ve temizlik işleri kolları sıvadı.

Toplumsal yaşam alanlarında yapıların yeşille bütünleşmesini sağlamak ve vatandaşa doğanın güzelliklerini her yönüyle yansıtacak mekanlar sunmak amacından yola çıkarak bahçe ve çevre düzenlemesi yapılmaktadır. Belediye ekiplerinin bu hizmeti halk arasında takdirle karşılandı. Artık her ağacın gölgesinde oturulabilecek ve mesire alanı gibi kullanılabileceğini ifade eden esnaf, belediye hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir