BERAT KANDİLİ’Nİ VATANDAŞLARLA GEÇİRDİLER

AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu, islam alemi için manevi değeri yüksek günlerden olan Berat Kandili’nde Bağlar sokaklarındaydı.

Sokakta oyun oynayan çocuklarla oynayarak eğlenceli anlar yaşayan Beyoğlu çifti, küçük çocukları bulunan ailelere “çat kapı ” yaparak misafir oldu.

ÇOCUKLARLA NEŞELİ ANLAR

Berat Kandili’ni ilçenin sokaklarında vatandaşların kandillerini geçirerek değerlendiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu, hem moral buldu hem moral verdi.

Kaynartepe ve 5 Nisan mahallelerine çıkarma yapan Beyoğlu, sokak sokak gezerek vatandaşlarla selamlaştı, kandil gecesi için tebriklerini iletti.

ZİYARETLER SIRASINDA RENKLİ GÖRÜNTÜLER YAŞANDI

“Mahallenin tatlı yaramazları ” olarak değerlendirilen Geylani, Übeyd, Muhammed, Ebubekir ve Yusuf ile sokakta neşeli bir sohbet gerçekleştiren Başkan Beyoğlu,”Okulunuzu ihmal etmeyin. Destek bizden ” ifadelerini kullandı.

Misafir oldukları evlerde  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek aile fertlerinin kandillerini tebrik eden Başkan Beyoğlu,”Bu ulvi gecede sizlerin dualarına talibiz. İnsanlığın içinde bulunduğu krizlerden ve ülkemizin selameti için dua edelim. Maneviyatı paha biçilmez olan bu güzel günü sizlerle beraber idrak etmek istedik ” ifadelerini kullandı.

“KİRLENEN DÜNYANIN EN TEMİZ VARLIKLARI ÇOCUKLARDIR”

“Beşeri faktörlerin kirlettiği yerkürenin en masumları çocuklardır ” diyen Dürdane Beyoğlu ise çocuklarla muhabbet ederek gönüllerine dokunmanın eşsiz bir duygu olduğunu dile getirdi.

Başkan Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu , çocuklara çeşitli hediyeler takdim ederek ayrıldı.