BİK MÜDÜRÜ BAŞEĞMEZ’DEN BAŞKAN BEYOĞLU’NA ZİYARET VE TEŞEKKÜR

Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu ziyaret ederek, yerel basına katkılarından dolayı teşekkür etti. Başeğmez, Başkan Beyoğlu’ndan yeni desteklerin sözünü aldı.

BAŞKAN BEYOĞLU’NUN DESTEĞİNDEN ÖVGÜYLE SÖZ ETTİ

Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez, iş geliştirme ziyaretleri kapsamında Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu ziyaret ederek, Diyarbakır basını hakkında görüş alışverişinde bulundu. Bağlar Belediyesi’ni ve yönetimini basın dostu olarak gördüklerini, Basın İlan Kurumu olarak belediye ile son derece iyi ilişkiler içinde olduklarını ifade eden Başeğmez, “Sayın Başkanımızın ortaya koyduğu bakış açısıyla Diyarbakır basınımıza önemli gün ve haftalarda destekler alıyoruz. Bu desteklere ilave olarak, belediye meclis karar özetinin birçok il ve ilçe belediyesinde olduğu gibi Bağlar ilçemizde de gazetelerde yayınlatılması için başkanımız ekibine talimat verdi. Sayın Başkanımıza değerli kabulleri ve basın dostu yaklaşıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

“HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da basının Diyarbakır’ın tanıtımı için önemli olduğuna işaret ederek, yerel basının yaşaması ve gelişmesi için her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti. Başkan Beyoğlu,”Kamuoyunu aydınlatma adına önemli bir misyon üstlenen basınımızın güçlü olması gerektiğini düşünüyoruz. İmkanlarımız dahilinde bugüne kadar gerekli desteği sağladık. Bundan sonra da bu hususta üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Ziyaretin anısına Başeğmez tarafından, Başkan Beyoğlu’na kitap hediye edildi.