Bismil 1936’da hazırlıklar Sürüyor

Bölgesel  Amatör lig 1 Bölge  3. Grup Takımlarından Bismil 1936 Gençlik spor İkinci yarı Hazırlıklarını  Teknik  direktör Mahmut Deri Yönetiminde  Sürdürüyor

Bismil 1936spor ikinci yarıya iyi başlamak istiyor

Bismil 1936 Gençlikspor  Başkanı  Ayhan Akbay, Lig’in ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi. Akbay, yaptığı açıklamada, “İkinci yarıya  kendi  sahamızda oynayacağımız Bismil 21 Sportif  maçıyla başlayacağız. Bu zorlu karşılaşmaya Sıkı Biçimde  Hazırlanıyoruz. Ligin Başlamasına Az  bir  zaman kaldı. Oyuncularımızın moralleri ve motivasyonları yüksek. Rakibimizin gücüne saygı duyuyoruz ancak kimseden çekinmiyoruz.  Sahamızda iyi bir sonuç almak ve taraftarlarımızı sevindirmek istiyoruz” dedi.

Transfer Çalışmalarımız  Aralıksız  Sürüyor

Kulüp  Başkanı  Ayhan Akbay, Transfer çalışmalarının sürdüğünü belirten Akbay, “Teknik direktörümüzün  raporu doğrultusunda transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Ara transferde  Santrfor mevkisine ve orta sahaya da takviye yapmak istiyoruz. Görüştüğümüz isimler var. Kısa bir süre içerisinde bu transferleri de bitirip takımımızda eksikliği hissedilen bölgelere gerekli takviyelerimiz  devam edecektir” diye konuştu.