Bismil’den mutlusu yok

Bölgesel  Amatör lig 1 Bölge 2. Grup Takımlarından  Bismil 1936 Gençlikspor kendi sahasında karşılaştığı Bismil 21 Spor maçını 2-0 yenerek  Haftaya 3 puanla  Başladı.

Kazandığımız için Mutluyuz

Bismil 1936 Gençlikspor Başkanı  Ayhan Akbal,yaptığı  açıklamada   Ligin İkinci yarının ilk haftasında  Sahamızda  karşılaştığımız . zorlu Bismil21 Sportifspor maçını galibiyetle  başladığımız için sevinçliyiz. .   Akbay, ” Bizim Gönlümüzden 3 puan geçiyordu. Ve aldık .Hafta içinde bu maç için   İyi hazırlandık.   Sahada iyi mücadele  gösteren Futbolcularımıza Teşekkür  ediyorum.  Hocamız kazanmak için takımı  en iyi şekilde hazırlıdı. İnşallah bunların devamı gelecektir. ” değerlendirmesinde bulundu.

Taraftarlarımıza  Teşekkür  ediyoruz

Teknik  direktör  Mahmut Deri  ise ,  ikinci yarıya Galibiyetle  başladık. Sahamızda oynadığımız Bismil21sportif  maçı her iki Takımda sahada  puan ve puanlar almak için çaba sarf ettiler. Bu çaba  Bizim lehimize oldu ve sahadan 3 puanla  ayrıldık.  Bu karşılaşma  Bizim  için zorlu bir maç olacağını biliyorduk, “Sahamızda çok dirençli ve iyi bir takım vardı.. Böyle maçların tam konsantre  olmadığımız zaman bize sorun olacağını çok iyi biliyorduk.  Maça gelen Taraftarlarımızın Takıma destek olmaları  bizi sevindirdi. Onların desteğiyle  Kazanmayı bildik.” ifadesini kullandı.