Diyarbakır’da 3 bina yıkıldı

Diyarbakır’da 3 bina yıkıldı

ALTUN’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN  GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

ALTUN’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

SU ZAMMINA TEPKİ

SU ZAMMINA TEPKİ

SU TAHLİYESİ UYARISI!

SU TAHLİYESİ UYARISI!

KADINLARA ÖRNEK OLACAK DAVRANIŞ

KADINLARA ÖRNEK OLACAK DAVRANIŞ

CAMİ TEMİZLEME EKİBİ GÖREV BAŞINDA
    • 15 Mayıs 2017 - 16:32:28

screenshot-1

Nihat İÇLİ

Lice Belediyesi ilçe merkezinde bulunan camilerde 11 ayın sultanı Ramazan ayının yaklaşması sebebiyle temizlik hizmetine hız verdi.

Lice ilçe kaymakamı ve Belediye Başkanı Sinan Başak’ın talimatı ile Belediye bünyesinde oluşturulan Camii Temizleme Ekibi çalışmalarına başladı.

Vatandaşların sağlıklı ve huzurlu bir şekilde ibadet edebilmeleri için düzenli olarak camilerde iç ve dış mekan temizliği yapmaya başlayan ekipler, yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle ilçe genelindeki tüm camilerin tamamını düzenli bir program dahilinde temizleme çalışmalarına hız verdi.

Uzman personelin profesyonel malzemelerle yürüttüğü çalışmalar kapsamında camilerimizde iç mekan temizliği, halı/zemin temizliği ve çevre temizliği yapılarak vatandaşların daha ferah, temiz ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirmesi amaçlanıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Sinan Başak; “Dinimiz bize temizliği emrediyor. Bundan böyle camilerimizin temizliği bu profesyonel ekip tarafından düzenli olarak gerçekleştirilecektir. Sevgili Licelilere her alanda olduğu gibi camilerimizde de ibadet ederken hak ettikleri en iyi koşulları yaratmak için başlattığımız bu çalışma hepimize hayırlı olsun” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz