DİYARBAKIR’DA DEĞİŞİM RÜZGARI

Gençlik Ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu , incelemelerde bulunmak üzere geldiği Diyarbakır’da yönetilen Büyükşehir Belediyesi ve Bağlar Belediyesi tarafından restore edilerek modern bir cazibe merkezi haline getirilen Bağlar İlçesindeki Sakarya Caddesi’ne hayran kaldı. Esnaf ve vatandaşlardan gelen “yapılan hizmetten çok memnunuz ” sözleri Bakan Kasapoğlu’nu oldukça memnun etti.

Diyarbakır’ın daha önce atıl duruma gelen günlük ticaret ve alışverişteki kalbi Sakarya Caddesi yeni modernazyonu ile ziyaret edenleri kendisine hayran bırakıyor.

Bazı temas ve incelemelerde bulunmak üzere kente gelen Gençlik Ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, günlük olarak binlerce vatandaşın ziyaret ettiği caddeye çıkarma yaptı.

Esnaf ve vatandaşlarla görüşerek taleplerini dinleyen Bakan Kasapoğlu, daha önce alt yapı ve üst yapı sorunları nedeniyle kente yakışmayan bir görüntüde olan caddenin modernize edilerek çağdaş bir alışveriş merkezi haline gelmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Esnaf ve vatandaşların memnuniyeti de Bakan Kasapoğlu’nu sevindirdi. Caddede esnaf ve vatandaşlarla görüşerek sohbet eden Bakan Kasapoğlu, çocuklara satranç seti ve spor malzemeleri hediye etti.

Çocuklara Spor Malzemeleri Hediye Etti

Aynı bölgede bulunan Yahya Kemal Beyatlı İlkokuluna sürpriz çıkarma yapan Bakan   Kasapoğlu ,Spor malzemeleri vererek öğrencileri sevindirdi.

Bakan Kasapoğlu’nun programına Ak Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mehmet Mehdi Eker, Ebubekir Bal ve Oya Eronat, Vali Münir Karaloğlu , Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ak Parti İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın da katıldı.

Vali Karaloğlu ve Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, esnaf ziyareti sırasında Bakan Kasapoğlu’na Sakarya Caddesi’ndeki hizmetler hakkında bilgi verdi.