Diyarbekirspor’da Hedef Somaspor

TFF 2.LİG Kırmızı Grup Takımlarından Diyarbekirspor  hafta sonu  deplasmanda oynayacağı Somaspor hazırlıklarına  devam ediyor.

Teknik  direktör  İbrahim Cezayir yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından pas çalışması yapan Futbolcular  Antremanın  son bölümde ise yarım sahada çift kale maç yaptı.

Gönlümüzde Deplasmanda 3 Puanla Dönmektir

Diyarbekirspor Başkanı   Turan İlgin yaptığı  açıklamada  hafta sonu  deplasmanda oynayacağımız  Somaspor  maçında galibiyetle ayrılmak istiyoruz.  onun için Hazırlıklarımızı sıkı biçimde  Sürdürüyoruz. takımımıza güveniyoruz.  İlgin, ” bizim Gönlümüzden 3 puan geçiyor. Futbolcularımız  Antremanda  hırslı ve azimli olmaları bizi  sevindiriyor. İnşallah somaspor  deplasmanında istediğimiz sonuc.” değerle Amedspor’da Hazırlıklar  Sürüyor

Tek düşüncemiz Soma’dan mükemmel şekilde ayrılmak

Teknik  direktör  İbrahim Cezayir ise ,Ligin 23 haftasında    deplasmanda oynayacağımız Soma spor maçına  en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Bu karşılaşma  Bizim  için zorlu bir maç olacağını belirtirken, “Orada çok dirençli ve iyi oynamamız gerekiyor. Böyle maçların tam konsantre  olmadığımız zaman bize sorun olacağını biliyoruz. Oraya puan ve puanlar için gidiyoruz. Tek düşüncemiz oradan mükemmel şekilde ayrılmak” ifadesini kullandı.

Güzel bir  skorla  dönmek istiyoruz ve Taraftarlarımızı Sevindirmek

 Amed Sportif  Takımın Kaptanı Mansur Çalar ise , Uşak AŞspor  karşısında güzel bir skor almak istediklerini belirterek, ” UşakAŞspor  maçına  en iyi bir şekilde hazırlanıyoruz. Hedefimiz  deplasmanda istediğimiz sonucu almak ve  taraftarlarımızı sevindirmek istiyoruz. ” dedi. lndirmesinde bulundu.

Diyarbekirspor’dan Teşekkür  Mesajı

Yoğun Kar yağışı nedeniyle  İdman  sahanın karla kaplı olmasından dolayı  Diyarbekirspor Takımı Antreman yapmak için Diyarbekirspor’a  idman sahasını   açan Amedsportif Kulüp Başkanı Selahattin Yıldırıma Teşekkür  Ederiz.