Diyar’da çalışma zamanı

Bölgesel Amatör Lig 1 Bölge  2 Grup Takımlarından Diyarbakırspor Ligin ikinci yarısının hazırlıklarını Antalya’da sürdürüyor.  Teknik Direktör Ramazan Erin ve yardımcı antrenörler gözetiminde  çalışmalarını yoğun kar yağışı nedeniyle kaldıkları otelin salonunda  sürdürüyorlar.

TRANSFER ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ  SÜRÜYOR

Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Siyabend  Aydın yaptığı açıklamada, takıma  takviye yapmak için eksik mevkilerini güçlendirmeye çalıştıklarını belirterek, “Diyarbakırspor’da ara transferde şimdiye kadar 5 oyuncuyu kadromuza dahil ettik. Transfer çalışmalarımız devam edecek ve oluşturduğumuz kadro ile şampiyonluğa oynayabileceğimizi burdan belirtmek isvtiyorum” dedi.

TARAFTARLARIMIZA BAMBAŞKA BİR  DİYARBAKIRSPOR İZLETECEĞİZ

Takımın çalışmaları hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Siyabend Aydın, “Takım Antalya’da 10 günlük kamp çalışmasını sürdürüyor. Futbolcularımız uyumlu bir şekilde çalışıyorlar. Uyumlu çalışmaları bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Takımın antrenman performansı çok iyi. Oyuncularımız çok iyi çalışıyor ve en ufak bir sorun yaşamıyoruz. Ligin ikinci yarısına bambaşka bir Diyarbakırspor izleteceğiz taraftarlarımıza‘’ dedi.

“İSTEDİĞİMİZ BAŞARIYI YAKALAYACAĞIZ”

Diyarbakırspor Başkanı Siyabend  Aydın, “Antrenmanda futbolcularımız  birbirlerini zorluyor. Oyuncularım dayanıklılık ve kuvvet antrenmanlarına çok iyi adapte oluyor. Birlik beraberlik içerisinde çalışmalar sürüyor.  İkinci yarıya iyi başlamak istiyoruz. Ben hazırlık dönemindeki çalışmalardan oldukça memnunum. İnşallah en doğru zamanda en doğru sonuçları alarak istediğimiz başarıyı yakalarız” diye konuştu.