ENGELLİ VE YAŞLI VATANDAŞLARA ANLAMLI ULAŞIM HİZMETİ

İhtiyaç sahibi vatandaşlar ve toplumun farklı kesimlerine dokunan sosyal belediyecilik faaliyetleriyle istim üzerine çıkan Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, engelli ve yaşlı vatandaşlar için önemli bir hizmeti hayata geçirdi.

Engelli ve yaşlı vatandaşların ulaşımını sağlamak üzere hazırlanan araç,ilçe sokaklarında görev yapmaya başladı.

Anlamlı Bir Sosyal Belediyecilik Daha

Bağlar Belediyesi, sosyal ve gönül belediyeciliğinde fark meydana getirmeye devam ediyor. Engelli ve yaşlı vatandaşların ulaşım hizmeti belediye tarafından temin edilerek özel olarak hazırlanan araç tarafından sağlanacak.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun bu hizmet ile engelli ve yaşlı vatandaşlara verdiği değeri ortaya koyduğunu belirten vatandaşlar, anlamlı ve örnek davranış için teşekkür etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Duyurdu

Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir, bu hizmetin güzel bir sosyal belediyecilik örneği olduğuna dikkat çekerek,”Bağlar Belediye’miz tarafından yaşlı ve  engellilerimiz için hizmet aracımız artık ilçemizin sokaklarında.

Konuya duyarlılık gösteren başta AK Parti Bağlar Belediye Başkanı’mız  Hüseyin Beyoğlu olmak üzere bütün ekibine teşekkür ederim.” dedi.

“Araç 24 Saat Hizmet Verecek “

Aracın günün 24 saati hizmet vereceğini belirten Başkan Beyoğlu, ‘Göreve geldiğimizden bu yana 26 aydır Bağlar sokaklarındayız. Yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın ne zorluklar yaşadığını bizzat görüyoruz. Bir nebze de olsa rahatlamaları için bu aracımızı hazırlayarak hizmetlerine sunduk. Her şey milletimizin huzuru ve refahı için ” ifadelerini kullandı.