ESKİ PROFESYONEL FUTBOLCULAR VE SİLVAN’LI SPOREVERLERE POLAR JESTİ

Diyarbekirspor’un yanı sıra bir çok kulübe sponsor olmasıyla dikkat çeken Bitexen,”Doğu ve Güneydoğu’daki 50 bin sporsevere polar hediyesi” projesi kapsamında sporseverlere ve spor insanlarına destek sağlamaya devam ediyor.

Diyarbakır Profesyonel Sporcular Derneği ile Silvan’lı sporseverlere kışlık polar hediye edildi. Diyarbakır Profesyonel Sporcular Derneği Başkanı Abdurrahman Kızılay, anlamlı hediyeler nedeniyle Diyarbekirspor Onursal Başkanı Feyzi İlhanlı ve Bitexen firmasına teşekkür etti. Kızılay,”Uzun yıllar Diyarbakırspor’a ve Türkiye futboluna emek veren futbol emektarlarının bu vesile ile hatırlanması bizi çok mutlu etti. Polar ve atkı hediye ettiler. Bizzat bize getirerek teslim ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

SİLVAN’DA SPORSEVERLERE DAĞITILDI

Silvan’da Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde oynanan Silvan Belediyespor-Batman 72 Belediyespor maçı öncesinde sporseverlere polar ve atkı hediye edildi. Kışlık polarların ihtiyaçlarına cevap veren bir kalitede olduğunu anlatan sporseverler,”Silvanlı gençler olarak bu ince düşüncelerinden dolayı Bitexen firmasına ve hemşehrimiz Feyzi İlhanlı’ya teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.