GENÇLERE SÖZ VERDİ, 2 AYDA ÇOK AMAÇLI GÖZ KAMAŞTIRAN SPOR TESİSİ KAZANDIRDI

AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, daha önceki ziyareti sırasında spor yapmak için tesis desteği isteyen gençlerin talebini hemen işleme aldırtarak çalışma başlattı.

Bağcılar Mahallesi Diyala Parkı yakınlarında atıl durumda bulunan 3 bin metrekarelik alan iki ay gibi kısa zamanda basketbol, voleybol ve minyatür futbol sahasının bulunduğu göz kamaştıran çok amaçlı spor tesisine dönüştürüldü.

Tesisin açılışını gerçekleştiren Başkan Beyoğlu,”Bu güzel yürekli çocuklarımız için gece gündüz çalışarak hizmet edersek yine de az gelir ” şeklinde görüş belirtti.

Bağlar Belediyesi, ilçenin bir çok noktasına vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verecek mini ve göz kamaştıran spor tesisleri kazandırmaya devam ediyor.

Bağcılar Mahallesi Diyala Parkı yakınlarında bulunan belediyeye ait atıl durumdaki arsa Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun çevrede yaşayan çocuk ve gençlere sözü üzerine kısa zamanda güzel görüntülere sahne olan spor tesisi haline getirildi.

Yürüyüş Yolu Ve Bisiklet Parkuru Bitmek Üzere

Böylece çocuklar, burada basketbol ve voleybolun yanı sıra minyatür alanda futbol oynayıp eğlenceli zaman geçirebilecek. 1. 5 kilometreden oluşan yürüyüş yolu ve bisiklet parkurunun çalışması ise tamamlanmak üzere.

“Her Şey Çocukların Mutluluğu İçin “

Eşi Dürdane Beyoğlu ve Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir ile birlikte tesisin son halini inceleyerek gençlerin hizmetine sunan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, gençlerin teşekkür mesajlarıyla karşılaştı ve onlarla bir süre sohbet etti.

Amaçlarının ilçenin her bölgesinde çocuk ve gençlerin spor yapabileceği alanlar kazandırmak olduğunun altını çizen Başkan Beyoğlu,” Bu güzel ve mini tesisi kısa zamanda tamamlayarak hizmete sunduk. Çocuklarımıza iyi vakit geçirebilecekleri tesisleri bundan sonra inşallah her yerde görebileceksiniz ” dedi. Semt sakinleri, önemli bir ihtiyacı karşılayan spor tesisinin kazandırılması nedeniyle Başkan Beyoğlu için teşekkür pankartı astı.