“HER ŞEY GÜZEL OLACAK”

Diyarbakırspor’un Eski  Yöneticisi  Hacı  Bedri Rıdvan, Amedspor’un Play Off’u Garantilemesi Herkesi  sevindirdi.  Rıdvan, “Son haftaların çok etkili bir takımı olan Amedspor’un . Performansı son derece üst düzeyde. Oynadığı Son 7 maçta  16 galibiyet 8 beraberlik alarak. Sıralamada İkinci Sıraya  Yükseldi. Ve Puan olarak  Play-OFF  avantajını  biraz daha yakalamış oldu. Cumartesi günü sahasında oynayacağı  Pendikspor maçını kazanarak  bu avantajını  iyi kullanmak istiyor” diye konuştu. 

Takım olarak  her geçen hafta  İyi oynayarak  hedeflerine ilerliyor

Hacı  Bedri  Rıdvan, “Amedspor taraftarın  önünde  Oynayacağı  oyunu aynı performanslarını gösterdiği  taktirde maçı kazanacağına İnanıyorum. Pendikspor maçını kazanırsa çok farklı hedefleri konuşma vakti gelecektir. Takım olarak her geçen hafta iyi oynayarak Hedeflerine İlerliyor . ve Maça Gelen Taraftarlarını  sevindiriyor. İnşallah sezon sonunda çok iyi bir yerde  olacaktır” dedi.

Amedspor’un inşallah sezon sonunda hedeflediği şampiyonluğa ulaşacaktır

Eski Yönetici  Bedri , Rıdvan  Pazar günü  sahasında oynayacağı Zorlu Pendikspor maçı için  Taraftarların  Amedspor’a  destek vermek için  ve mutlu sona ulaşması herkesi  Maça davet etti.  Amedspor’un inşallah sezon sonunda hedeflediği şampiyonluğa ulaşacaktır. Bu takım özgür iradesiyle hareket eden, hiçbir siyasi amaca hizmet etmeyen bir takım olarak kentin en büyük değeridir” dedi.