KAMU BAŞDENETÇİSİ MALKOÇ, BAĞLAR BELEDİYESİ’NDE

Çeşitli temaslarda bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Diyarbakır’a gelen Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, AK Partili Bağlar Belediyesi’ni ziyaret etti.

Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’ndan belediyenin çalışmaları hakkında bilgi alan Malkoç, ilçedeki değişimden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“Kamu Denetçileri Kurumu Halkla Buluşuyor ” temasıyla düzenlenen etkinlik ve toplantılara katılmak üzere Diyarbakır’a gelen Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç,Bağlar Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile bir araya geldi.

Ziyarette Kamu Denetçileri Sadettin Kalkan, Yahya Akman ve Celile Özlem Tunçak ile AK Parti MKYK Üyesi Alaattin Parlak da hazır bulundu.

Kamu Başdenetçisi  Malkoç, belediyenin şeref defterini imzaladıktan sonra Başkan Beyoğlu ile görüşme gerçekleştirerek, belediyenin hayata geçirdiği hizmetler hakkında bilgi aldı.

Bağlar’daki değişimden duyduğu memnuniyeti dile getiren Malkoç, uzun yıllardır gelip gittiği ve yakından takip ettiği kentin huzura kavuşmasının büyük kazanç olduğunu dile getirdi.

“Ziyaret Bizi Çok Mutlu Etti “

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde  büyük bir enerji sarf ederek hizmet ettikleri Bağlar’ı kısa zamanda hak ettiği noktaya getirmeyi başardıklarını anlatan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, saygın bir devlet ve gönül insanı olan Şeref Malkoç’un ziyaretinin kendilerini inanılmaz mutlu ettiğini söyledi.

Beyoğlu;’Anlamlı ziyaretiniz ve teşrifniz, kentimize ve milletimize olan hizmet motivasyonumuzu ziyadesiyle artırmıştır. Engin bilgi ve deneyimlerinizden istifade edeceğiz ” dedi.