Kayaalp: “Gönül köprüsü kurmaya devam ediyoruz”

MHP Diyarbakır il başkanlığı ile birlikte ilçe teşkilatı köylere gönül köprüsü kurmaya devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır İl Başkanlığı her hafta düzenli olarak gittiği köy gezilerini sürdürüyor.

MHP İl başkanlığının Gönül Köprüsü kurduğu köyleri ziyaretleri devam ediyor. İl Başkanı Cihan Kayaalp, beraberinde İl Yönetim Kurulu üyeleri, Kayapınar İlçe Teşkilatı ve Çınar İlçe Teşkilatı ile birlikte Çınar ilçesine bağlı Sevindik Köyüne bir ziyaret gerçekleştirdi.

“VERİMLİ BİR ATMOSFER OLUŞTU”

Köy halkının yaşadıkları sorunları ve bu sorunların çözümü ile ilgili olarak yapılması gerekenlerin konuşulduğu köy gezisi verimli bir havada geçti. Sorunlarla ilgili olarak kurumlarla görüşüleceği ve gerekli çalışmaların takipçisi olunacağı bilgisini aktaran il başkanı Cihan Kayaalp, “Köylerimiz ile aramızda bir bağ oluşturmak için ziyaretlerimize başladığımız günden beri vatandaşlarımız ile aramızda sıcak ve koyu sohbetler yaşanıyor. Köylülerimizin sorunları göz ardı edilemez. Bu yüzden aramızda bir gönül köprüsü kurduk ve bu ziyaretlerimizi sürdürmeyi benimsedik. Ziyaretlerimiz gayet verimli oldu. Halkın içinde sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmeye çalışmak bizi de ziyadesiyle mutlu ediyor” dedi.

Köy ziyaretlerinin ardından MHP il başkanlığı teşkilatı köyden ayrıldı.