Haber Lice

Kaymakam Bakkal’dan korona denetimi

Lice İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cevdet Bakkal çarşı-pazar denetimi gerçekleştirerek, esnaflarla ayak üstü sohbet etti.
Lice ilçe kaymakamı ve belediye Başkan vekili Cevdet Bakkal, covid -19 salgını ile mücadele kapsamında çarşı merkezinde ve pazarda denetimlerde bulundu.


Salgın sona erene kadar belirlenen ve uygulaması oldukça basit olan maske, mesafe ve temizlik kuralına herkesin dikkat etmesinin önemine değinen Kaymakam Bakkal, alınan tedbirleri yerinde denetleyen Lice ilçe Kaymakamı Cevdet Bakkal, iş yeri sahiplerini ve çalışanları sosyal mesafe, maske ve hijyen konusunda uyardı.

Esnafları ziyaret ederek, koronavirüs kuralları ile ilgili bilgilendirmelerde bulunan Lice İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Cevdet Bakkal, alınan tedbirlere uyulmasının son derece önemli olduğunu belirterek,vatandaşlardan kurallara uyma konusunda daha da duyarlı olmalarını istedi.
Esnaf yapılan yapılan denetimde memnun olduğu ve bu tür denetimlerin hatırlatma amacıyla tekrarlanmasında fayda olacağını söyledi.
Denetimde esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Cevdet Bakkal, son günlerde artan vaka sayılarının azalması için özellikle maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymanın önemine değindi.