Haber Lice

HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİ

 

Nihat İÇLİ / Özel

İçişleri Bakanlığı tarafından Karar Hükmünde Kararname ile Lice İlçe Belediye Başkan Vekilliği görevine getirilen Kaymakam Sinan Başak, belediye başkan vekili olarak ilk kez halkın sorunlarını dinlemek üzere esnaf ziyaretine başladı.

dsc_0337_800x533

Esnaf ve vatandaşların sorunlarını yerinde incelemek üzere ilçe merkezine yaptığı ziyarette vatandaşlarla uzun süre sohbet eden Kaymakam ve İlçe Belediye Başkan Vekili Sinan Başak, büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılandı. Hiçbir esnafın davetini reddetmeyen Belediye Başkan Vekili Başak ilçe merkezindeki tüm iş yerlerini ziyaret ederken esnafın sorunlarını ve isteklerini dinleyerek bunları not aldı.

dsc_0778_800x518

Sinan Başak’ın ziyaretinden ve kendisi ile görüşmek isteyen herkesin sorun ve isteklerini dikkatle dinlemesinden son derece memnun olan ilçe halkı, bu ziyaretin ve yakın ilginin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek Lice’de huzur ve refah istediklerini, huzur ve istikrar için kendi üzerlerine düşen her şeyi yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

dsc_0510_747x600

Belediye Başkan Vekili ve Kaymakam Sinan Başak vatandaşlarla yaptığı sohbette “Buraya geldiğim ilk günden beri kendimi bir Liceli gibi görüyorum ve bundan da onur duyuyorum. Lice’ye ve Liceli hemşerilerime hizmet etmenin sevincini ve heyecanını yaşıyorum. Hak ve adaletten ayrılmadan, hizmetin gerektirdiği tutum ve davranış içerisinde Lice’ye en iyi hizmeti verebilmenin gayreti içerisindeyiz. Hep birlikte el ele vererek güzel şehrimizi en kısa zamanda hakettiği yere getireceğiz. Lice’yi bizler için, evlatlarımız için, sevdiklerimiz için çok daha huzurlu ve güvenli bir hale hep birlikte getireceğiz” dedi.

Ziyaretinin ardından makamına geçen Sinan Başak kendisine aktarılan sorunların en kısa zamanda çözülmesi için belediye ve kaymakamlık görevlilerine talimat verdi.

dsc_0232_800x594

dsc_0344_800x475

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir