Kaymakam Evlice; “Ziyaretlerimiz devam edecek”

Haber Merkezi

3 Eylül 2021 tarihinde vekaleten belediye başkanı olarak göreve başlayan Lice ilçe kaymakamı Muhammed Evlice halkla iç içe olmayı ve esnafın sorunlarını dinlemeyi sürdürüyor.

Lice ilçe kaymakamı ve belediye başkan vekili Muhammed Evlice, Eshab-ı Kehf ziyaret alanını, Bırkleyn Mağaraları mesire alanı ve Ergin Kırsal Mahallesini ziyaret etti. Ziyaretlerinde vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Evlice, “Kırsal mahallelerdeki çalışmaları incelemek ve vatandaşların hizmetlerle alakalı görüş ve fikirlerini yerinde almak amacıyla ziyaretlerimiz devam edecek. Bu ziyaretlerin faydalı olduğuna inanıyorum. Halkımızla hemhal olup sorunları dinlemek ve çözüm üretebilmek adına verimli bir havada geçiyor. Ziyaretlerimiz hem merkezde ve hem de kırsal mahallelerimizde devam edecek. Bizler hizmet için, vatandaşımızın memnuniyeti için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Parkları da ziyaret eden kaymakam Evlice, çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı. Evlice ayrıca, koronavirüs ile ilgili çocuklara dikkatli olunması hususunu hatırlatarak, ayak üstü sohbet edip, maske verdi.