Kaymakam Evlice’den esnaf ziyareti

Lice Kaymakamı Evlice vatandaşlar ve esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Evlice, vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyerek onlarla birlikte çay içti. Kaymakam Evlice’nin yaptığı esnaf ziyareti esnaflar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Lice Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Evlice esnaf ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Evlice esnafı ziyaret edip sorunları bizzat dinliyor.

Diyarbakır’ın Lice Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Evlice, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Lice ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Evlice, ilçede yapılan hizmetleri yerinde görmek ve halkın sorunlarını, taleplerini dinlemek amacıyla esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bilgilendirme toplantılarıyla esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Evlice, bu sefer sorunları yüz yüze sıcak bir sohbet içerisinde esnaftan dinledi. Esnafın iş yerlerini tek tek ziyaret edip hayırlı alışverişler dileyen Evlice, genç yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaştı. Lice’nin gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını belirten Evlice, “Yaptığımız ziyaretlerle vatandaşımızın sorunlarını dinliyor, sorunlarını birinci ağızdan dinliyor ve çözüm bulma konusunda gerekli adımları atıyoruz. Vatandaşımız ziyaretlere sıcak bakıyor. Bu da bizi mutlu ediyor” dedi.

Esnaf, yapılan ziyaretlerden dolayı Başkan Evlice’ye teşekkür ederek çay ve içecek ikramlarında bulundu.