Kaymakam Evlice’ye yoğun ilgi

Göreve başladığı günden beri durmadan ziyaretlerini sürdüren Lice ilçe kaymakamı ve belediye başkan vekili Muhammed Evlice, halkın yoğun ilgisi ile karşılanıyor.

Gittiği her yerde halkın sorunlarını ve dertlerini dinleyen Evlice, sorun bulma noktasında notlarını alıp hizmet ile geri dönüş yapıyor.

Zümrüt ve Gürbeyli mahallelerinde ziyarette bulunan Kaymakam ve Belediye başkanı Evlice, çalışmaları yerinde inceledi.

Yetkililerden bilgi alan Evlice, çalışmaların durmadan, devam edeceğini ifade etti. Kış aylarının çetin geçtiği ilçede, kış bastırmadan cadde ve sokaklarda parke taşı döşeme çalışmalarının hızla devam edeceğini vurguladı.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Evlice, Zümrüt ve Gürbeyli Mahallesinde yapılan kilitli parke taşı çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Kaymakam Evlice “Vatandaşlarımızın en iyi yaşam koşullarına kavuşmalarını sağlamak için hep birlikte durmadan çalışacağız” dedi. Ziyareti sırasında Mahalle sakinleri ile sohbet eden Kaymakam Evlice, vatandaşların sorun ve taleplerini de dinledi. Ardından çocukların talebini kırmayarak futbol oynayıp çocuklarla eğlenceli vakit geçirdi.