Kaymakamdan semt pazarı ziyareti

Lice Kaymakamı Evlice’den semt pazarı esnafına ziyaret. Diyarbakır’ın Lice İlçesi’nde Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili semt pazarı esnafını ziyaret etti.

Lice ilçe kaymakamı Muhammed Evlice esnafı ziyaret edip sorunlarını dinledi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Evlice semt pazar esnafını ziyaret etti.

Kaymakam Evlice, çarşamba günleri kurulan pazar yerini ziyareti sırasında, satış yapan vatandaşlarla sohbet ederek bol kazançlı bir gün diledi.

Lice ilçe Kaymakamı Muhammed Evlice, ilçe merkezinde kurulan semt pazarı esnaflarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlar ile sohbet etti. Yağan yoğun kar yağışı nedeniyle bir süre tezgahlarını açamayan esnaf, semt pazarında tezgahlarının başında yeniden yer almaya başladı.

Mesaisini yoğun bir şekilde vatandaşlara ve çarşı esnafına ayırarak ilçe turuna çıkan Lice ilçe Kaymakamı Muhammed Evlice, gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinde semt pazarı esnafı ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Kaymakam Evlice, esnaf ve çalışanlara bereketli günler ve hayırlı işler diledi. Kaymakam Evlice, özellikle semt pazarı esnafının sorunlarını dinleyerek gündeme getirilen sorunlarla ilgili nelerin yapılabileceği ile ilgili çalışmaların değerlendireceklerini söyledi.