KIRSAL MAHALLEYE, ŞEHİR MERKEZİNİ ARATMAYAN KALİTEDE YOL HİZMETİ

AK Partili Bağlar Belediyesi, Karacadağ bölgesinde yer alan Topraktaş Mahallesi’nde hem şehir merkezi hem de çevredeki yerleşim yerleriyle bağlantıyı sağlayan yeni yol kazandırdı.

Geçtiğimiz yıllarda iki mahalle arasında sorun yaşanmasına yol açan ulaşım sorununu çözülmesini memnuniyetle karşılayan Topraktaş Mahallesi sakinleri, şehir merkezini aratmayan kalitedeki üç buçuk kilometrelik yol hizmeti için Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Bağlar Belediyesi , ilçenin uzun yıllara dayanan ulaşım sorunlarını çözüme kavuşturmaya devam ediyor.

Kırsal Topraktaş Mahallesi’nde,  9 metre genişlik ve üçbuçuk kilometre uzunluğunda yeni yol çalışması yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Asfalt alt malzemesi döşenerek kısa sürede tamamlanan yolun ulaşımda bundan önce yaşadıkları sıkıntıları ortadan kaldırdığını dile getiren mahalle sakinleri, böylece şehir merkezi ve çevre yerleşim yerlerine daha konforlu koşullarda ulaşım imkanına kavuştuklarını anlattı.

“ULAŞIM KALİTESİNİ YÜKSELTİYORUZ”

Uzun yıllar ihmal edilen bir sorunu çözüme kavuşturmanın mutluluğunu yaşadıklarına vurgu yapan Başkan Beyoğlu,”Vatandaşlarımızın rahatlıkla kullanabilecekleri konforlu bir yol oldu. Yaptığımız çalışmalarla ilçemizde ulaşım kalitesini yükseltiyoruz. Hizmetin en iyisine layık olan milletimiz için daha yapacak çok işimiz var.” ifadelerini kullandı.