KIRSAL VE MERKEZDE KESİNTİSİZ HİZMETE DEVAM

Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezi ve kırsal bölgelerde hizmet çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürüyor. Kırsal  3  mahalleye yeni yollar kazandırılırken, merkezde  bir mahallede asfaltlama ve iki mahallede de kaldırım yenileme çalışması gerçekleştirilirken ulaşım için elverişli hale getirildi.

UZUN YILLARIN İHMALİNİ GİDERMEYE DEVAM EDİLİYOR

Bağlar Belediyesi, uzun yılların ihmali olarak değerlendirilen ilçenin alt yapısını yenilemeye devam ediyor. Bir yandan yeni yerleşim yerleri için yeni yollar açılıyor, diğer yandan yıpranan ve kullanılamaz hale gelen yol ve kaldırımlar yenilerek vatandaşların konforlu bir yaşam sürmesi için hazır hale getiriliyor.

Karacadağ bölgesinde bulunan Karacadağ, Buçuktepe ve Sakallı mahallelerine bağlı bir çok noktada yeni yollar açılarak burada ikamet eden vatandaşların hizmetine sunuldu.

FATİH MAHALLESİ’NE ASFALTLAMA, SELAHADDİN EYYUBİ MAHALLESİ’NE KALDIRIM YENİLEME

Merkezde ise asfaltlama ve kaldırım yenileme hizmetleri aralıksız olarak sürdürülüyor. 20 yıldır asfaltlanmadığı belirtilen Fatih Mahallesi’nde sokaklar asfaltlama çalışmasıyla ulaşım için elverişli hale getirildi. Bağcılar Mahallesi’nde yeni açılan imar yollarının çevresinde de kaldırım çalışmaları yapılıyor. Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde yıpranan ve kullanılamaz hale gelerek kötü bir görüntü oluşturan kaldırımlar yenilenerek parke taşlarıyla güzel bir görüntü kazandı.