Haber Lice

Lice’de askerin bayramı kutlandı

Vali ve Kaymakam Lice’de askerin bayramını kutladı

Lice ilçesini ziyaret eden Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Jandarma Karakolu ve üs bölgelerinde vatani görevini yapan askerlerin Bayramı’nı kutladı.

İlk olarak Lice ilçesi Üçdamlar Jandarma Karakolu’nu ziyaret eden Güzeloğlu, burada herkesle tek tek bayramlaştı ve yakından ilgilendi.

Bölge hakkında komutanlardan brifing alan Vali Güzeloğlu, daha sonra Dakyanustepe Jandarma Üs Bölgesi’ne geçtiler. Üs Bölgesi ziyaretinde Vali Güzeloğlu’nu, Lice Kaymakamı Sinan Başak, Lice Cumhuriyet Savcısı Ümmügülsüm Gök, Üs Bölge Komutanı Binbaşı Cüneyt Kaya Düzbastılar ve askerler karşıladı.

Burada vatani görevini ifa eden Mehmetçiklerin kurban bayramını kutlayan Vali Güzeloğlu, daha  sonra askerlerle birlikte yemek yedi. Vali Güzeloğlu, daha sonra Lice Tapantepe Jandarma Üs Bölgesine bayramlaşma ziyaretinde bulundu. Güzeloğlu, burada Üs Bölge Komutanı Binbaşı Oğuz Çoban ve askerler ile bayramlaşıp onlara moral verdi.

Bayramlaşma ziyareti, Vali Güzeloğlu’nun üs bölgesi şeref defterini imzalamasının ardından, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir