Lice’de kar temizleme çalışmaları sürüyor

Lice İlçesinde biriken karlar toplanıp bertaraf ediliyor. Kar yağışı nedeniyle biriken çöpler toplanıyor, yaya ve araç trafiğini rahatlatmak için kar küreme ve tuzlama çalışmaları sürüyor.

Geçen hafta başlayan ve tüm yurdu etkisi altına alan yoğun kar yağışı sonrası temizlik, kar küreme ve tuzlama çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kar yağışı sonrası Lice ilçe merkezinde cadde kenarlarında biriken ve ulaşımı aksatan kar yığınlarını temizleme çalışmaları gün boyu devam ediyor.

KAR YIĞINLARI BERTARAF EDİLİYOR

Lice Belediyesine bağlı iş makinaları ve personelleri ile kar temizleme çalışmalarının devam ettiği Lice sokaklarında biriken karlar yine iş makinaları ile ilçe merkezi dışına taşınıyor. Yaya ve araç ulaşımını olumsuz etkileyen kaldırımlarda ve yollarda bulunan karları temizleme çalışmaları belediye ekiplerince aralıksız sürüyor.

BİRİKEN ÇÖPLER TOPLANDI

Öte yandan Lice Belediyesi temizlik ekipleri biriken çöpleri toplamaya ve bertaraf edilmeye başlandı. Lice İlçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle biriken çöpler, temizlik işleri ekipleri tarafından sabahın ilk ışıklarıyla toplanmaya başlandı.