Haber Lice

LİCELİ “MİNİKLERE DESTEK”

minikler-32 minikler-1 minikler-3

Nihat İÇLİ

Minikler Türkiye Badminton şampiyonasında dereceye giren öğrencileri Lice İlçe kaymakamı ve Belediye Başkanı Sinan Başak makamında ağırlayarak çeşitli ödüllerle ödüllendirdi.

Lice ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Sinan Başak Minikler Türkiye Badminton şampiyonasına katılıp dereceye giren öğrencileri makamında ağırlayıp Milli Eğitim Müdürü ve aynı zamanda Ayşe Toprak Yatılı Bölge Okulu Müdürüyle birlikte öğrencileri ödüllendirdi.

Bitlis’te Türkiye Badminton Şampiyonasını kazanan Liceli öğrenciler Şanlıurfa’da düzenlenecek olan bölgeler arası badminton Yıldızlara katılmaya hak kazandı.

Öğrencilerle buluşan İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Sinan Başak öğrencilerle bir süre sohbet etti. Başak, göstermiş oldukları başarıdan dolayı öğrencileri tebrik etti.

Başarının bölge birinciliği yarışmalarında da tekrarlanmasını temenni eden Başak “İlçemize getirdiğiniz bu başarıdan dolayı sizleri ve okul idaresini tebrik ediyorum. İki kategoride de il birinciliği almamız önemli bir duygudur.” diyerek duygularını ifade etti.

Kaymakam Başak, makamında ağırladığı başarılı öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti. Destekten dolayı teşekkür eden öğrenciler ve okul yöneticileri, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirerek makamdan ayrıldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir