LİCELİ ÖĞRENCİLER SİNEMADA

Liceli çocuklar, ‘Kesişme: İyi ki Varsın Eren’ filmini izledi.

Trabzon Maçka’da 11 Ağustos 2017’de, şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ve Eren Bülbül’ün hikâyesini beyaz perdeye aktaran, “Kesişme: İyi ki varsın Eren” filmini, düzenlenen gösterimle Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Evlice öğrencilerle birlikte izledi.

Lice İlçe Belediyesi tarafından gerçekleştirilen organizasyonla ilçede eğitim gören öğrencilerden oluşan çocuk ve gençler, ‘Kesişme: İyi ki Varsın Eren’ filmini izledi.

Lice alay komutanlığı konferans salonunda düzenlenen etkinlikte aralarında daha önce hiç sinemaya gitmeyenlerin de bulunduğu çocuklar, ilk kez sinemaya gitmenin mutluluğunu yaşadılar.

Her fırsatta öğrencilerle zaman geçiren Kaymakam Evlice çocuklarla birlikte sinema etkinliğine katıldı.

Lice kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Evlice çocuklarla birlikte düzenlenen film aktivitesinde yer aldı. Filmi öğrencilerle birlikte izleyip duygulu anlar yaşayan Evlice, “Gerçek hayatta yaşanan iki kahramanın hayatının kesişmesini anlatan filmi izlerken duygulu anlar yaşadık” dedi.

‘Kesişme: İyi ki Varsın Eren’ filmini izleyen grup, sinema keyfinin ardından etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getiren gençler, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Evlice’ye teşekkür etti.