MİNİKLERDEN BABALAR GÜNÜ KUTLAMASI

Bağlar Belediyesi Kadın Ve Aile Müdürlüğü bünyesinde yürütülen okul öncesi eğitim ve öğretim faaliyetlerine katılan 4-6 yaş grubundaki minik çocuklar, Babalar Günü öncesinde kişisel becerilerini yansıtan bir çalışmaya imza attı.

Hayal gücünü yetenekleriyle birleştirerek çeşitli çalışmalar yapan minikler, birbirinden duygu dolu sözlerle çizimler yaparak görseller hazırladı.

Hazırladıkları tasarımlarla renk cümbüşü ve göz kamaştıran görüntüler oluşturan çocuklar hem kendi babalarının hem tüm babaların Babalar Günü’nü kutladı.

BAŞKAN BEYOĞLU’NDAN BABALAR GÜNÜ AÇIKLAMASI

Babalar Günü dolayısıyla açıklamalarda bulunan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, annenin evin yüreği ve babanın da evin direği olarak kabul edildiğini söyledi. İyi bir babanın evlat için rol model olduğunu anlatan Beyoğlu,”Yüce dinimiz islam aile kurumunu korunmasına büyük önem verip anne ve babaya özel bir anlam yüklemektedir. Baba, evlat ve aile için fedakarlık abidesidir. Ömrünü ailesinin huzur, selameti ve geleceği için harcar. Bu vesile öncelikle ebediyete intikal etmiş babalarımız olmak üzere kendisini ailesine adamış olan tüm fedakar babaların Babalar Günü’nü en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.” dedi.