Putin’den Washington’a rest!

Putin’den Washington’a rest!

Yüzlerce insan, Kaz Dağlarına yürüdü

Yüzlerce insan, Kaz Dağlarına yürüdü

VELAYETİ ANNESİNDE OLAN ÇOCUĞU KAÇIRDI İDDİASI

VELAYETİ ANNESİNDE OLAN ÇOCUĞU KAÇIRDI İDDİASI

“Bugünün Gençliği Yarının Geleceği” projesi sürüyor

“Bugünün Gençliği Yarının Geleceği” projesi sürüyor

Doğa harikasıydı, çamur deryasına döndü

Doğa harikasıydı, çamur deryasına döndü

ÖĞRENCİLERE MORAL GEZİSİ
    • 15 Mayıs 2017 - 16:29:46

 

Nihat İÇLİ

Lice Belediyesi Lice’de eğitim gören öğrencilere 4 günlük İstanbul gezisi düzenledi. Öğrenciler İstanbul’a ilk kez uçmanın heyecanını yaşadı.

Lice Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan gezi turu tamamlandı.

Lice Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı münasebetiyle 4 günlük İstanbul gezisi düzenleyerek öğrencilerin yaşantılarında yeni ufuklar açmasını sağladı.

İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezmiş olan öğrenciler, hayatlarında ilk kez uçak yolculuğu yapıp İstanbul’a seyahat etme fırsatı buldu. Geziye katılan öğrenciler eğlenceli 4 gün geçirdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle geziyi düzenleyen Belediye Başkanı ve Kaymakam Sinan Başak geziyle ilgili şunları söyledi;

“Mustafa Kemal Atatürk, çocukları milletin geleceği olarak gördüğünden onlara duyduğu sarsılmaz güvenin ve büyük sevginin ifadesi olarak, 23 Nisanları çocuklara armağan etmiştir. Tarihimizin gurur dolu sayfalarının yeni nesillerce öğrenilmesi ve Türk Devleti`nin devamını emanet edeceğimiz yeni Cumhuriyet bekçilerinin bu bilinçle yetişmesi amacıyla 23 Nisanlar önemli birer vesiledir. Bu bayram vesilesiyle dünya çocukları arasında sevgi, kardeşlik ve dostluk bağları güçlenerek tüm insanlığın huzur ve barış içerisinde yaşayabilecekleri bir dünyanın temelleri atılmış olmaktadır.”

Belediye Başkanı Başak, geziye katılan öğrencilerin yeni ufuklara yelken açarak daha başarılı olacaklarına vurgu yaparak; “Onlar bizim geleceğimiz. O yüzden her şeyin en iyisine layıktırlar. Biz yarınlarımız yani çocuklarımız için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

23-nisann-7

23-nisann-623-nisann-523-nisann-423-nisann-323-nisann-223-nisann-1

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz