ÖĞRENCİLERE ZİYARET VE EĞİTİM SETİ

Kaymakam Evlice’den sınavlara hazırlanan öğrencilere ziyaret.

Diyarbakır’ın Lice İlçe Kaymakamı Muhammed Evlice, Lice Halk Kütüphanesinde sınavlara hazırlanan öğrencileri ziyaret etti.

Ziyaret esnasında öğrencilerle sohbet eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Evlice öğrencilere deneme sınavı ve soru bankası kitabı desteğinde bulundu.

Diyarbakır’ın Lice Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Evlice, Lice Halk Kütüphanesini ziyaret ederek, sınavlara hazırlanan öğrencilerle sohbet etti.

Beraberindekilerle birlikte Lice Halk Kütüphanesini ziyaret eden Kaymakam Evlice Kütüphane müdüründen bilgiler aldı.

İlçenin eğitimde üst sıralara yükselmesi için öğrencilerin yanında olduğunu belirten Evlice, burada öğrencilere deneme sınavı kitapçıkları dağıttı.

Kaymakam Evlice, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için ders çalışan öğrencilerle de bir araya gelerek, görüş alışverişinde bulundu.

Öğrencilerle sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Evlice, yüz yüze eğitimin önemine değinerek, öğrencilerden maske, mesafe ve hijyen konularına hassasiyet göstermelerini istedi. YKS’ye hazırlanan öğrenciler ise yapılan ziyaretten memnun olduklarını dile getirerek kaymakam ve belediye başkan vekili Muhammed Evlice’ye teşekkür etti. Öğrencilere başarılar dileyen Evlice, daha sonra kütüphaneden ayrıldı.