PARKSIZ MAHALLE KALMAYACAK

Lice Belediyesi, ilçe merkezinde 6 adet yeni çocuk oyun parkı çalışmalarını sürdürüyor.

İlçe merkezinde 6 adet park için belediye ekiplerinin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Lice Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçe merkezinde çocuklara yönelik hizmetlerine devam ediyor. Tüm mahallelerde park ve çocuk oyun alanlarının sayısını arttıracak projeleri hayata geçiren Lice Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parksız mahalle bırakmayana kadar çalışmalarını sürdüreceklerini söylediler. İlk defa oyun gurupları ile karşılaşan çocukların mutlulukları yüzlerine yansıdı.

“PARKSIZ MAHALLE KALMAYACAK”

Parksız mahalle bırakmayana kadar çalışmalarına devam edeceklerini belirten lice Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Sinan Başak, “Biten parklarımıza her gün yenisini ekliyoruz. Tadilatı ve yapımı devam eden parklarımız mevcut. Parksız mahallemiz kalmayacak. Bu hedef doğrultusunda ilçe merkezimize 6 yeni çocuk oyun parkı çalışmaları devam ediyor” dedi.

‘’ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZİN TEMİNATIDIR’’

Başkan Başak, “Çocuklarımızın daha sağlıklı bir nesil olarak yetişmesi için çocuk parkları alanlarının her mahallemizde çoğaltılması adına çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” vurgusunu yaptı. Belediye Başkanı Sinan Başak, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız eğlenip güzel vakit geçirebilecekleri eğlenirken öğrenebilecekleri alanların her mahallemizde olması için çalışıyoruz. Bugüne kadar parkı ve sosyal alanları bulunmayan mahallelerimize yeni çocuk parklarını kazandırdık. İlçe merkezinde 6 oyun parkı daha çocuklarımız ile tanıştırdık. Tamamlanan parkların çevre düzenlemeleri de yapılacak. Parksız mahallemiz kalmayacak, çalışmalarımızda bu doğrultuda devam edecek’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir