Polislerle iftarda buluştu

Diyarbakır’ın Lice Kaymakamı Muhammed Evlice, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle düzenlenen iftar programında emniyet mensuplarıyla bir araya geldi.

Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde Lice Kaymakamlığı koordinatörlüğünde İlçe Emniyet Amirliği tarafından iftar yemeği düzenledi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Evlice, Polis Haftası ve Mübarek Ramazan Ayı münasebeti ile İlçe Emniyet Müdürlüğü Personellerine yönelik düzenlenen iftar programına katıldı.

İftar Yemeğine, Lice Kaymakamı Muhammed Evlice, İlçe Emniyet Amiri, şehit ve gazi yakınları ve İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli katıldı.

Lice Kaymakamı Muhammed Evlice yaptığı konuşmada iftar yemeğine katılanlara teşekkür ederek, “Ramazanı Şerif ve Türk Polis Teşkilatının 177. Kuruluş Yıl Dönümü münasebetiyle iftar yemeği vermiş bulunuyoruz. Türk Polis Teşkilatının 177. Kuruluş Yıl Dönümü yeniden kutluyor, bir 177 yıl daha kutlarız. İnsanlık var olduğu sürece Türk Polisi de var olacaktır. Türk askeri, Türk Jandarması da her zaman Türk Milletinin koruyucusu olarak kalacaktır. Türk polisinin, Jandarmamızın, askerimizin memleket için vermiş olduğu şehitleri ve gazileri saygıyla anıyorum” dedi.

Kaymakam Evlice, yemek sonrasında gaziler ve şehit yakınları ile bizzat ilgilenirken, iftar yemeğine katılmalarından dolayı teşekkür etti.