Sur kaymakamından Lice’ye ziyaret

Diyarbakır Sur kaymakamı Abdullah Çiftçi’den, Lice kaymakamı Muhammed Evlice’ye ziyaret.

Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi Lice ilçemizi ziyaret etti.

Lice ilçe kaymakamı ve Belediye başkan vekili ile makamında gerçekleşen toplantıda yapılan çalışmalar ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Lice ilçe Kaymakamı Muhammed Evlice “Bu ziyarette ilçelerimiz adına yaptığımız çalışmalar ve hayata geçirmeyi hedeflediğimiz projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Ziyaretinden dolayı değerli meslek büyüğüme çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi, Lice İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili  Muhammed Evlice’yi makamında ziyaret etti. Meslektaşını kapıda karşılayan Lice ilçe kaymakamı Muhammed Evlice, ilçe hakkında bilgi verdi. Kaymakam Evlice, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Evlice, “Bizler devletin birer bireyleri olarak ilçelerimizin gelişimi için fikir alışverişlerinde bulunuruz. Bu doğrultuda meslektaşlarımızla bir araya geliyoruz.Sur İlçe Kaymakamı Abdullah Çiftçi’nin ziyaretleri bizleri fazlasıyla memnun etmiştir, kendilerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi. Ziyarette ilçelerinde yapılan çalışmaları ve projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundular.