TARAFTAR YASAĞINA BİR YENİSİ EKLENDİ

Amed Sportif Faaliyetlerin Sakaryaspor ile yarın yapacağı lig maçına taraftar yasağı getirildi. Amed Sportif Faaliyetlerin taraftarları bu maça alınmayacak.

TFF 2. Lig Beyaz Grup Takımlarından Amed Sportif Faaliyetlerin Sakaryaspor maçı hazırlıkları tamamlandı. Yeşil kırmızılı beyazlı takım, yarın yapacağı zorlu karşılaşma için bugün Sakarya’ya gidecek. Önce hava yolu ile İstanbul’a daha sonra karayolu ile Sakarya’ya geçecek olan Diyarbakır temsilcisi, anlaşma konaklayacağı otelde kampa girip maç saatini bekleyecek.

YASAKLARA DEVAM

Deplasman yasakları için geçen sezon Sivas Belediyespor maçına çıkmayan, Amed Sportif Faaliyetlere kötü bir haber de Sakaryaspor maçı için geldi. Yeşil kırmızılı beyazlı kulübün taraftarlarına yönelik deplasman yasaklarına, Sakarya da eklendi. Sakarya İl Spor Güvenlik Kurulu, 13 Ekim Cumartesi günü Yeni Sakarya Atatürk Stadı’nda saat oynanacak Sakaryaspor-Amed Sportif Faaliyetler karşılaşmasına konuk takım taraftarların alınmamasına karar verdi. Böylece Amed Sportif Faaliyetlere uygulanan deplasmandaki taraftar yasakları 56. maça ulaştı. Geçen sezon yaşanan deplasman yasakları nedeniyle Amed Sportif Faaliyetler, Sivas Belediyespor maçına çıkmamıştı. Türkiye Futbol Federasyonu da Amed Sportif Faaliyetlere, 3 puan silme ve Sivas Belediyespor’u da 3-0 hükmen galip saymıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir