ULTRASLAN TARAFTAR GRUBUNDAN YARDIM SEFERBERLİĞİ

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Diyarbakır’da yaptığı yardımları geleneksel ve sürekli hale getiriyor. Özellikle yetim ve babası ile yaşamayan çocuklu ailelerin sesine kulak veren Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, yardımlarını sürdürüyor.

Daha önce yaşlı ve kronik rahatsızlığı bulunan ailelere yardımlarda bulunan ultrAslan grubu, bu kez yetim çocukların gözlerindeki yaşları silmek için kolları sıvadı.

Daha önceden tespit edilen babası olmayan ailelere 15 gün yetecek miktarda 6 kişilik erzak yardımında bulunuldu. Ramazan ayına girdiğimiz şu günlerde ilk etapta toplam 200 koli yardımın dağıtıldığını ifade eden ultrAslan Diyarbakır Temsilcisi Emre Çetinkaya, “Yardımlarımız tamamen bizim kendi cebimizden karşıladığımız bir yardımdır. Herhangi bir bağlantımız olmamakla beraber, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye devam edeceğiz. Her ne kadar zor bir süreçten geçiyor olsak da biz büyük bir ülkeyiz. Bu zorlu sürecide atlatacağımıza inanıyorum. Biz de elimizi taşın altına koyarak, tamamen kendi cebimizden yaptığımız yardımları geleneksel ve sürekli hale getirmeyi düşünüyoruz. 200 koli erzak yardımını her bir aileye (6 kişilik) yaklaşık 15 gün yetecek şekilde düzenleyip, ihtiyaç sahiplerine yine kendi imkanlarımızla yetiştiriyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.