UŞAKSPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

TFF 2. Lig Kırmızı Grup Takımlarından Diyarbekirspor hafta sonu Sahasında oynayacağı Sezonun İlk maçı olan Uşakspor hazırlıklarına  devam ediyor.

Teknik  direktör  Ender Alkan  yönetiminde İstanbul Tuzlaspor Tesislerinde  gerçekleştirilen antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından pas çalışması yapan Futbolcular  Antremanın  son bölümde ise yarım sahada çift kale maç yaptı.

Sahamızda  kazanmak istiyoruz

Diyarbekirspor Başkanı   Turan İlgin yaptığı  açıklamada  hafta sonu   Yeni sezonun ilk maçı olan  ve sahamızda  oynayacağımız  Uşakspor  maçında galibiyetle ayrılmak istiyoruz.  onun için Hazırlıklarımızı İstanbul’da sıkı biçimde  Sürdürüyoruz. takımımıza güveniyoruz.  İlgin, ” bizim Gönlümüzden 3 puan geçiyor. Futbolcularımız  Antremanda  hırslı ve azimli olmaları bizi  sevindiriyor. İnşallah Taraftarlarımızın  desteğiyle  ligin İlk maçında 3 puanla  sezona  Başlamak istiyoruz..” dedi

Teknik  direktör  Ender Alkan ise  ise ,Ligin 1 haftasında    sahamızda oynayacağımız Uşakspor maçına  en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Bu karşılaşma  Bizim  için zorlu bir maç olacağını belirtirken, “kendi saha ve  seyirci Avantajımızı iyi kullanmak ve  çok dirençli ve iyi oynamamız gerekiyor. Böyle maçların tam konsantre  olmadığımız zaman bize sorun olacağını biliyoruz. Sahaya  puan ve puanlar için  çıkacağız. Tek düşüncemiz  Galibiyetle ayrılmak” ifadesini kullandı.